Pierwszą usługą, z jakiej skorzystałam wybierając firmę EMPRISE Sp. z o.o. było doradztwo biznesowe. Podczas spotkania otrzymałam rzetelną, jasną i profesjonalną informację, która pozwoliła mi na racjonalne prowadzenie działalności , ustalenie strategii firmy i uzyskanie optymalizacji finansowej.
Po tym spotkaniu podjęłam decyzję o dalszej współpracy w zakresie outsourcingu księgowości oraz spraw kadrowo – płacowych i do dziś dnia jestem pełna uznania dla wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości i rzetelności zespołu EMPRISE.


Barbara Ogrodowczyk,
Właściciel firmy Ogrodowczyk Sp.j.

Autoryzowany PARTNER
KARCHER Sp. z o.o.

EMPRISE Sp. z o.o. została mi polecona przez doradcę bankowego jako rzetelna firma zajmująca się księgowością i podatkami.
Podczas długoletniej współpracy przekonałem się, że EMPRISE oferuje usługi na najwyższym poziomie, rozwiązując każdy problem z zakresu księgowego, podatkowego lub finansowego – są profesjonalistami w pozyskiwaniu kredytów.
Firma ta wspiera mnie również od strony technicznej oprogramowania, które jest mi udostępnione do prowadzenia biznesu.


Dariusz Bagniewski,
Właściciel firmy P. W. WOBA

Producent środków do utrzymania czystości

Szukając specjalistów przygotowujących biznesplany dla realizacji nowych inwestycji, znalazłem EMPRISE Sp. z o.o. polecaną jako profesjonalista świadczący tę usługę. Zlecenie zostało wykonane szybko, fachowo i rzetelnie, a przedstawiony mi biznesplan spełniał moje oczekiwania.
Obecnie firma EMPRISE prowadzi pełną księgowość oraz Kadry i Płace naszej Spółki oraz doradza w prowadzeniu bieżącej działalności. Dotychczasowa współpraca pozwala Nam zarekomendować firmę EMPRISE Sp. z o.o. jako kompetentnego Partnera w biznesie cechującego się dużym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem i sumiennością wykonywanych obowiązków.


Andrzej Wojtasik,
Prezes Zarządu PROMETR Sp. z o.o.

Producent wytwornic pary, maszyn i urządzeń dla przemysłu włókienniczego, spożywczego i medycznego

Chcesz wiedzieć, jak możemy pracować dla Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami